DREAMSHOTS ENTERTAINMENT


DREAMSHOTS ENTERTAİNMENT

Kişilerin veya kurumsal firmaların çeşitli amaçlar için gerçekleştireceği organizasyonlarda; yaratıcı tasarımlar oluşturulur , farklı ve etkileyici mekânlar seçilir.

Mekan iç & dış süsleme , dekorasyon, ses ve ışık ve teknolojik alt yapıya dayalı görsel uygulamalarla, konukların en iyi şekilde ağırlanmasını sağlar. Basılı ve görsel malzemeler , promosyonlar, host & hostes kadrosu , görsel tasarım ve uygulaması , kültürel ve sahne etkinlikleri DREAMSHOTS ENTERAINMENT faaliyetlerinin içinde yer alır. DREAMSHOTS ENTERTAİNMENT ekibi önerileri ve gerçekleşebilecek fikirleri bir araya getirir, düzenler, her unsurun birbiriyle uyumlu işlemesini sağlar ve yönetir. Bu bir kişisel etkinlik olabileceği gibi (Doğum günü , düğün , sünnet vb), Kurumsal bir etkinlikte olabilir. (Lansman , Bayi toplantısı , piknik, eğitim vs) DREAMSHOTS ENTERTAİNMENT’in hedefi ; organizasyonu veya etkinliği eğlenceli hale getirmek….

Yapmayı planladığınız kişisel veya kurumsal tüm etkinliklerin. Bar & servis , düğün & davet , bayii toplantısı ve eğitimlerin içeriğini müzik, dans ve özel şovlarla bir bütün haline getirerek organize ederek memnuniyeti üst seviyede tutar. Bu nedenlesizelere sadece #eglenceyifondiplemek kalıyor..

 

Bize Ulaşın: Tel: +(90) 553 338 49 19


Mazhar Osman Sk. Tuna Apt. No:13/B Feneryolu Kadıköy / İstanbul / Türkiye