DREAMSHOTS BAR & SERVİS


DREAMSHOTS BAR & SERVİS

Yepyeni bir eğlence anlayışı ile kişisel veya kurumsal davetlerin, organizasyonların, partilerin yeni gözdesi olmaya devam ediyoruz.

DREAMSHOTS konsepti dâhilinde; ev partileri, doğum günü partileri, özel partilerde , düğünlerde , kurumsal gecelerde , lansmanlarda , bayii toplantılarında ,özel tasarım barlar & sunum Showlarla  ve  profesyonel bar hizmetleri ile birlikte bar Showlar, dansçılar, müzik ve ritim grupları ile heyecan ve eğlenceye farklılık getiriyoruz. Kişiye veya kuruma özel konsept çalışmaları ile DREAMSHOTS BAR SERVİS  sizleri ve konuklarınızı TEK ve ÖZEL hissettirir. EĞLENCEYİ FONDİPLEMEYİ  garantiler. Öncelikle etkinliğin konsepti, davetli profili, mekan dekorasyonu ve davetli sayısı dikkate alınarak bar ekibi belirlenir uygun içecek menüsü oluşturulur. Beklenti ve istekler doğrultusunda tasarım barlarımızdan biri veya birkaçı, sunum aksesuarları ve ekip kostümleri belirlerlenir Böylece bar show servisi, tamamen davet sahibinin beğenileri doğrultusunda şekillenmektedir.

Bar kurmadan da sunum show ile ‘’ Eğlenceyi Fondipliyoruz ‘’ Shot hosteslerimiz tarafından farklı sunum aksesuarlarıyla yapılan Sunum show daha ekonomik bir alternatif olarak teklif edilmektedir. Özel Davet ve kurumsallarda talepler doğrultusunda tam hizmet anlayışı ile bar catering hizmeti de verilmektedir. Arzu edildiği takdirde shot sunumları dışında barmen & barmaid lerimizin yerli ve yabancı içkilerden hazırlardıkları ‘’ özel kokteyller ‘’ servis edilir. Kişiye özel veya kurumsal davetlerde yeni trend sunumlar ‘’ LUXURY HİZMET ‘’ anlayışı ile farklılık yaratmaktadır. Shot çeşitlerinden , shot sunum farklılıklarına , kostüm ve aksesaurlarla kadar başka bir eğlenceyi garantilemektedir.

 

Bize Ulaşın: Tel: +(90) 553 338 49 19


Ahmet Refik Sk. Şans Apt. A Blok No:22 D:13 Çiftehavuzlar Kadıköy İstanbul Turkey